Datatag ID Limited

Datatag bezpečnostný a registračný systém proti krádeži pre automobily

Datatag Car Security and Registration System

Elektronický bezpečnostný a identifikačný systém pre automobily

Krádeže automobilov a ich súčastí sú stále sa opakujúcim veľkým problémom. Polícia často nie je schopná identifikovať kradnuté vozidlá alebo ich odstrojené časti, pretože pôvodné sériové čísla od výrobcu sú odstránené, zmenené alebo je číslo tzv. klonované. To je jedným z dôvodov, prečo je veľmi zložité  preukázať krádež, odsúdiť zlodeja a vrátiť vozidlo, prípadne  jeho súčasť pôvodnému majiteľovi.

Lídrom na trhu so zabezpečovacími systémami je spoločnosť Datatag. Práve Datatag úspešne bojuje s týmto problémom už veľa rokov. Spoločnosť DATATAG vyvinula jeden z najsilnejších systémov proti krádeži, použitie najmodernejších technológii, ktoré je prakticky nemožné odstrániť, zmeniť alebo klonovať, úspešne bojuje proti kriminalite. Tieto systémy po novom  schválené spoločnosťou Thatcham sú bezpochyby najsofistikovanejšie bezpečnostné značenie a registračné systémy, ktoré boli doposiaľ vyrobené v boji proti krádeži.

Celoživotná ochrana a registrácia v medzinárodnom registri za jednotnú prijateľnú cenu a bez ŽIADNYCH ďalších poplatkov.

Naša najmodernejšia neviditeľná technológia nenaruší vzhľad vášho vozidla.

Tento nový bezpečnostný a identifikačný systém Datatag pre automobily je špeciálne dizajnovaný pre prestížne, športové a luxusné vozidlá 4x4. Viac ako 17 rokov Datatag úspešne bojuje proti krádežiam áut a  zabraňuje tomu, aby vozidla boli kradnuté, alebo rozoberané na diely, alebo klonované a následne predávané nič netušiacim záujemcom.

Datatag technológie pre automobily

Sklenené transpondéry

Tento transpondér má zhruba veľkosť zrnka ryže a jeho inštalácia je veľmi jednoduchá. Obsahuje unikátny číselný kód, ktorý je trvale naprogramovaný do integrovaného obvodu transpondéru. Kód nie je možné zmeniť a ani zmazať.

Samolepiace značenie

Tento samolepiaci transpondér obsahuje unikátny číselný kód, ktorý je trvale naprogramovaný v integrovanom obvode transpondéru. Kód nie je možné zmeniť ani zmazať a je odolný voči elektrickým šokom a magnetickým vlnám.

Výstražný štítok na okna

Tieto špeciálne vyrobené štítky na okna jednoznačne ukazujú, že vaše vozidlo 4x4 je označené najmodernejším systémom Datatag a varujú tak potencionálneho zlodeja.

Výstražný štítok

Tieto špeciálne vyrobené plastické živicové štítky varujú potencionálnych zlodejov a sú dobre viditeľné a zároveň je nemožné ich odstrániť bez poškodenia.

UV náter

Unikátny neviditeľný UV náter tvorí hlavnú časť odstrašujúceho efektu a následnú identifikáciu. Tento UV náter neviditeľne označí Váš lak.

Mikrobodky®

Top identifikačný systém mikrobodiek je vyvíjaný pre jednoduché použitie. Mikrobodky sú aplikované vo veľkom počte na rôzne povrchy, takže je prakticky nemožné, aby ich páchateľ všetky našiel a odstránil.

Datatag DNA

Je to unikátny chemický DNA roztok. Každý kus stroja je chránený neviditeľným unikátnym DNA kódom. Zlodeji si musia byť istí, že odstránili každú molekulu Datatag DNA. Datatag dodáva túto modernú technológiu vo farbe laku, lepidla, tekutiny, prášku, gélu, oleja a v spreji.

Doporučená cena: 184,90 € s DPH

(cena je bez aplikácie značenia)

Datatag on Twitter Datatag on Facebook Datatag on YouTube Datatag Latest News
REGISTRAČNÝ SYSTÉM
Datatag Official Sponsor of BSB