Datatag ID Limited

Datatag bezpečnostný a registračný systém proti krádeži pre bicykle

Datatag Bicycle Security System

Elektronický bezpečnostný identifikačný systém pre bicykle
Keď ani najsilnejší zámok nestačí

Datatag „neviditeľný“ UV PRO systém pre bicykle ponúka  viac -prvkový  prístup k identifikácii, ktorá výrazne znepríjemňuje život profesionálnym zlodejom. Tento systém je veľmi jednoduché  aplikovať  na váš bicykel. Obsahuje viditeľné aj ukryté identifikátory vrátane  najmodernejšieho  UV náteru, ktorý neviditeľne označí váš bicykel  a dáva mu unikátnu  identifikáciu. Krádeže bicyklov  sú  bohužiaľ veľmi častým problémom. Veľa majiteľov bicyklov si myslí, že registráciou bicykla  v niektorej  lokálnej či výrobnej databáze váš bicykel ochráni a krádeže ako zázrakom poklesnú. Ale pravda je taká, že registrácia  bez správneho identifikačného značenia nefunguje.

Systémy Datatag poskytujú  špičkové identifikačné  značenie  spolu s pravdepodobne  najobsiahlejšou  databázou svojho druhu na svete. K tomu na viac Datatag pracuje na tom, aby spolupráca so štátnou aj mestskými políciami v jednotlivých krajinách fungovala čo najpreviazanejšie.  Datatag  vybavuje políciu  čítacími zariadeniami a poskytuje  im nepretržitý prístup k registru a pravidelné školenia. Majitelia  bicyklov označených systémom Datatag môžu taktiež využívať zľavy na poistenie  u niektorých   poisťovní.

Pre efektívne zabezpečenie bicyklov je len jedna voľba.

Datatag UV neviditeľný PRO systém pre bicykle vrátane mikrobodiek.

Datatag UV neviditeľný PRO systém určený pre bicykle je vhodný pre všetky typy rámov*. Tento produkt je podporovaný políciou v rámci prevencie kriminality. V SR je podpora priamo z MVSR. Systém chráni rámy bicyklov, vidlice a ostatné súčasti vášho bicykla. Mikrobodky sa používajú k značeniu všetkých komponentov a príslušenstva bicykla. Systém obsahuje uvedené najmodernejšie technológie:

Neviditeľný UV náter

Neviditeľný UV náter

Systém obsahuje 4 neviditeľné UV nátery pre trvalé označenie vášho rámu, vidlice a kolies.

Unikátny, takmer neviditeľný UV náter tvorí hlavnú časť identifikácie a ochrany proti krádeži. Tento neviditeľný UV náter nie je viditeľný na vašom bicykli.

Výstražný štítok odolný proti neoprávnenej manipulácii

Výstražný štítok odolný proti neoprávnenej manipulácii

Špeciálne vyvinuté štítky obsahujú unikátne identifikačné číslo pre daný bicykel a QR kód. Štítky varujú potencionálnych zlodejov, že bicykel je chránený. Výstražný štítok nie je možné odstrániť bez jeho poškodenia.

Mikrobodky®

Mikrobodky®

Špičkový identifikačný systém mikrobodiek je vyrobený pre jednoduché použitie. Mikrobodky sú aplikované na rôzne povrchy, takže je prakticky nemožné, aby ich páchatelia našli a všetky odstránili. Mikrobodky je možne použiť pre označenie celého bicykla vrátane komponentov a príslušenstva.

*s výnimkou rámu z holého kovu, ktorý nie je nalakovaný (tu použite RFID Datatag systém pre bicykle – na vyžiadanie u výhradného dovozcu)

Doporučená cena: 34,90 € s DPH

(cena je bez aplikácie značenia)

Datatag on Twitter Datatag on Facebook Datatag on YouTube Datatag Latest News
REGISTRAČNÝ SYSTÉM
Datatag Official Sponsor of BSB