Datatag ID Limited

Technológie Datatag

Systémy Datatag obsahujú nižšie uvedené technológie:

Neviditeľná technológia

Sklenené transpondéry

Tento transpondér má zhruba veľkosť zrnka ryže a jeho inštalácia je veľmi jednoduchá. Obsahuje unikátny číselný kód, ktorý je trvale naprogramovaný do integrovaného obvodu transpondéru. Kód nie je možné zmeniť a ani zmazať.

Guľaté transpondéry

Tento transpondér má veľkosť pilulky aspirínu a používa sa v náročnejších podmienkach.

Viditeľné technológie

Samolepiace značenie

Tento samolepiaci transpondér obsahuje unikátny číselný kód, ktorý je trvale naprogramovaný v integrovanom obvode transpondéru. Kód nie je možné zmeniť ani zmazať a je odolný voči elektrickým šokom a magnetickým vlnám.

Výstražný štítok

Tieto špeciálne vyrobené plastické živicové štítky varujú potencionálnych zlodejov a sú dobre viditeľné a zároveň je nemožné ich odstrániť bez poškodenia.

Viditeľné ID čísla

Tieto viditeľné ID čísla sú používané u množstva produktov, ale najčastejšie sa inštalujú na trup vodných skútrov, lodí, kde slúžia k jednoduchej a rýchlej identifikácii pre pobrežné hliadky.

Kvalitné ultra deštruktívne štítky

Tieto ultra deštruktívne štítky odolné proti manipulácii sú používané pre množstvo produktov. Obsahujú unikátne číslo, ktoré sa používa pre UV náter. Toto unikátne číslo sa trvalo nanesie na povrch aj keď je štítok poškodený alebo odstránený.

Chemicky naleptané čísla

Tieto šablóny sú používané pre trvalý UV náter unikátneho čísla na povrch sklenených a plastových dielov.

Výstražný štítok pre preregistráciu

Špeciálne vyrobené štítky varujú potencionálneho zlodeja a sú dobre viditeľné a zároveň je nemožné ich odstrániť bez poškodenia.

Ultra deštruktívne viditeľné ID štítky

Tieto štítky sú vyryté laserom a je nemožné ich odstrániť bez poškodenia.

Mini trojuholník

Tento výstražný štítok sa používa pre pracovné stroje a štvorkolky. Obsahuje transpondér a je vyrobený tak, aby pôsobil ako varovanie tam, kde je Datatag inštalovaný.

UV náter

Unikátny neviditeľný UV náter tvorí hlavnú časť odstrašujúceho efektu a následnú identifikáciu. Tento UV náter neviditeľne označí Váš lak.

Mikroskopické technológie

Mikrobodky®

Top identifikačný systém mikrobodiek je vyvíjaný pre jednoduché použitie. Mikrobodky sú aplikované vo veľkom počte na rôzne povrchy, takže je prakticky nemožné, aby ich páchateľ všetky našiel a odstránil.

Forenzné technológie

Datatag DNA

Je to unikátny chemický DNA roztok. Každý kus stroja je chránený neviditeľným unikátnym DNA kódom. Zlodeji si musia byť istí, že odstránili každú molekulu Datatag DNA. Datatag dodáva túto modernú technológiu vo farbe laku, lepidla, tekutiny, prášku, gélu, oleja a v spreji.

Datatag on Twitter Datatag on Facebook Datatag on YouTube Datatag Latest News
REGISTRAČNÝ SYSTÉM
Datatag Official Sponsor of BSB